Serbian English German Italian Russian

Pozovite nas: 011 367 1064

ISPITNA TRASA C-12

 

Legenda: Pravac kretanja trase: A→B→C

B-polukruzno okretanje

Opis ispitne trase C-12:

-polazak sa poligona S.C. Banjica

-skretanje desno u ul. Crnotravska

-pravac ul. Neznanog Junaka

-skretanje desno u ul. Ljutice Bogdana

-skretanje levo u ul. Dr. Milutina Ivkovica

-skretanje desno u ul. Bulevar kneza Aleksandra Karadjordjevica

-skretanje desno u ul. Bulevar Vojvode Putnika

-skretanje desno na autoput- Frans dEperea

-skretanje desno u ul. Bulevar Oslobodjenja

-polukruzno okretanje na raskrsnici sa ul. Save Maskovica (Trosarina)

-pravac ul. Bulevar Oslobodjenja

-polukruzno okretanje na raskrsnici  sa ul. Mosorska

-pravac ul. Bulevar Oslobodjenja

-skretanje desno na poligon S.C. Banjica

Ocekivano vreme kretanja ispitnom trasom nakon poligona iznosi 43 min.

Продажа квартир на первом этаже. Хороша ли квартира на первом этаже? Однокомнатная квартира на первом этаже. Полезные самоделки для дома. Самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Оформление покупки авто. Быстрое оформление договора купли продажи авто. Порядок оформления авто. Кредит на развитие бизнеса. Где взять кредит для бизнеса. Кредит на развитие малого бизнеса. Уроки создания сайта на joomla. Лучшие joomla уроки бесплатно. Joomla интернет магазин уроки.
Joomla seo плагины. Joomla seo оптимизация. Настройка seo joomla. Ремонт дома своими руками. Как начать строить дом своими руками. Строительство дома с нуля. Seo продвижение сайтов. Качественная seo оптимизация сайта. Seo оптимизация своими руками.

Kursna Lista

ANKETA

Šta Vam je u interesu pri upisu u Auto Školu?

299473
Danas
Ove nedelje
Ovog meseca
Prošlog meseca
UKUPNO
240
757
5880
6265
299473